Kostium Kobieta $$$

SKU
W46
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wyglądaj na imprezie jak milion dolarów. Jeżeli zawsze marzyłaś o występie w Hollywood lub o zagraniu w jednym z największych kasyn w Las Vegas to w tym kostiumie z pewnością Ci się to uda.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Wyglądaj na imprezie jak milion dolarów. Jeżeli zawsze marzyłaś o występie w Hollywood lub o zagraniu w jednym z największych kasyn w Las Vegas to w tym kostiumie z pewnością Ci się to uda. Przeistocz się w kobietę sukcesu i postaw na czerwone. Wspaniała i urokliwa dama na każdej imprezie przyciąga zazdrosny wzrok każdej kobiety, a mężczyźni marzą by została ich towarzyszką życia. Wyrusz na podbój wszystkich kasyn, zawładnij ruletką i oczaruj jednorękiego bandytę. Wygraj główną nagrodę, którą będzie wspaniała zabawa przez całą noc