Kostium Saloon Lady

SKU
W408
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Stań się najseksowniejszą kobietą na całym Dzikim Zachodzie. Niech kowboje walczą o Twoje serce, a względy okazuje Ci sam szeryf miasteczka. Zbuduj swoje ranczo, na którym będziesz hodować konie najczystszej krwi, a wraz z ukochanym rumakiem codziennie wyruszaj w stronę zachodzącego słońca.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Stań się najseksowniejszą kobietą na całym Dzikim Zachodzie. Niech kowboje walczą o Twoje serce, a względy okazuje Ci sam szeryf miasteczka. Zbuduj swoje ranczo, na którym będziesz hodować konie najczystszej krwi, a wraz z ukochanym rumakiem codziennie wyruszaj w stronę zachodzącego słońca. Spraw by w zadymionym barze można było wyczuć Twoje oryginalne perfumy, a zazdrośni panowie ustawiali się w kolejce po Twoje spojrzenie. W tym kostiumie podbijesz serce każdego fana dzikiego zachodu

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!