Kostium Królowa Elżbieta

SKU
W315
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Poczuj w sobie błękitną krew i rządź Anglią, Francją, a może nawet imprezą w Pcimiu Dolnym. Gdziekolwiek nie będziesz imprezowała, ta suknia nada się idealnie. Pasuje na przyjęcia w stylu królewskim, dam i dworzan.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Poczuj w sobie błękitną krew i rządź Anglią, Francją, a może nawet imprezą w Pcimiu Dolnym. Gdziekolwiek nie będziesz imprezowała, ta suknia nada się idealnie. Pasuje na przyjęcia w stylu królewskim, dam i dworzan. Pójdź na zabawę w królewskim kostiumie, którego nie powstydziłaby się nawet sama Królowa Elżbieta. Wydaj najbardziej wytworne przyjęcie, na które zaprosisz wszystkie ważne osobowości z różnych wpływowych państw. Spraw by każdy czuł się komfortowo pośród złota, kryształów i diamentów.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!