Kostium Królowa Baroku Deluxe

SKU
W1242
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Zostań wytworną i elegancją królową wprost z epoki baroku. Onieśmiel wszystkich swoją okazałą suknią i spraw by spojrzeń zazdrosnych koleżanek nie było końca

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zostań wytworną i elegancją królową wprost z epoki baroku. Onieśmiel wszystkich swoją okazałą suknią i spraw by spojrzeń zazdrosnych koleżanek nie było końca Znakiem baroku jest przepych, bogactwo. Urządzaj nieskończone bankiety w swoim pałacu i zdobądź serce niejednego arystokraty. Bądź królową nie tylko na dworze, ale również na balu oraz przejdź do historii jako, nie tylko, najpiękniejsza, ale i charyzmatyczna władczyni. Nie zgiń w tłumie na imprezie barokowej i ubierz się w ten rewelacyjny kostium.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!