Kostium Kobieta Z Renesansu

SKU
W309
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwą kobietą Renesansu i w tej doskonale dopasowującej się do figury sukni odnajdź swojego Leonarda da Vinci.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zostań prawdziwą kobietą Renesansu i w tej doskonale dopasowującej się do figury sukni odnajdź swojego Leonarda da Vinci. Olśnij wszystkich ludzi na balu iście renesansową sukienką. Zatrać się w bajecznym tańcu, a może poznasz na nim miłość swojego życia. Spraw by męskie  pełne zachwytu spojrzenia były skierowane tylko na Ciebie, a zazdrosne kobiety stawały pod ścianą robić Ci miejsce na parkiecie. W tym kostiumie będziesz prawdziwą królową renesansowego balu

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!