Kostium Fantom Z Opery

SKU
W304
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Strój fantoma z opery przeznaczony jest dla osób które nie przepadają za krzykliwymi wzorami i kolorami. Przebranie Fantom z opery oo idealny wybór na maskaradę.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Strój fantoma z opery przeznaczony jest dla osób które nie przepadają za krzykliwymi wzorami i kolorami. Przebranie Fantom z opery to idealny wybór na maskaradę. Przebierz się za anonimową postać i zaskocz swoją obecnością wszystkich gości na zabawie w weneckim stylu. Może z zasłoniętą twarzą dowiesz się o samym sobie wielu ciekawych rzeczy. W tym czarnym stroju z pewnością wyróżnisz się w tłumie. Zrób tajemnicze i pełne klasy wrażenie