Kostium Baronowa

SKU
W296
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Strój Baronowej to obowiązkowy punkt zabawy „wyższych sfer”. Kostium w konwencji dworskiej od razu pozwoli poczuć w sobie błękitną krew.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Strój Baronowej to obowiązkowy punkt zabawy „wyższych sfer”. Kostium w konwencji dworskiej od razu pozwoli poczuć w sobie błękitną krew.Spraw by będące na balu kobiety zzieleniały z zazdrości na widok Twojej bajecznej sukni, a mężczyźni pełni zachwytu kłócili się o krótki taniec u Twego boku. Poczuj się jak prawdziwa władczyni, której poddani będą kłaniać się do stóp. Nie zapomnij o nienagannym zachowaniu, które nie przystoi Pani Baronowej. W tym kostiumie onieśmielisz nawet samą gospodynię.