Kostium Arystokrata Złoty

SKU
W295
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Ten bogato zdobiony strój będzie doskonały na przyjęcie o tematyce dworskiej oraz na wszelkie przedstawienia. Zamień się w szlachcica, poczuj w sobie błękitną krew i urządzaj najlepsze imprezy w swoim własnym pałacu.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Ten bogato zdobiony strój będzie doskonały na przyjęcie o tematyce dworskiej oraz na wszelkie przedstawienia. Zamień się w szlachcica, poczuj w sobie błękitną krew i urządzaj najlepsze imprezy w swoim własnym pałacu. Możliwe, że na jednej z nich poznasz piękną arystokratkę. W jednym z wielu swoich zdobionym złotem pałacy wypraw bal dla najbogatszych członków w państwie. Niech drinki cenniejsze niż płynne złoto leją się strumieniami, w powietrzu unoszą się zapachy oryginalnych perfum, a rubinowy szafran był obecny w każdej potrawie.