Kostium Dwórka

SKU
W303
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Piękna i efektowna długa suknia w stylu dworskim. Nadaje się zarówno na przebranie damy dworu jak i kopciuszka przed balem. Jeżeli chcesz cofnąć się do czasu królów i dam dworu to ten kostium jest właśnie dla Ciebie.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Piękna i efektowna długa suknia w stylu dworskim. Nadaje się zarówno na przebranie damy dworu jak i kopciuszka przed balem. Jeżeli chcesz cofnąć się do czasu królów i dam dworu to ten kostium jest właśnie dla Ciebie. Oczaruj każdego księcia na wytwornym, pełnym wdzięku  balu. Spraw by każdy przystojny mężczyzna oniemiał na Twój widok, a kobiety pytały o sekret Twojej pięknej urody. Doskonałe przebranie by poczuć w sobie arystokracką krew