Postacie z bajek

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium dziecięcy Wonder Woman Diana
  DO KUPIENIADO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Wonder Woman Diana
  Kup:
  179,00 zł 199,00 zł
  Wypożycz:
  45,00 zł
 2. kostium dzieciecy minionek sukienka stroj przebranie
  DO KUPIENIA
  Kostium Dziecięcy Minionek Sukienka
  Kup:
  159,00 zł 179,00 zł
 3. kostium dzieciecy minionek kevin stroj przebranie
  DO KUPIENIA
  Kostium Dziecięcy Minionek Kevin
  Kup:
  209,00 zł 229,00 zł
 4. Kostium Dziecięcy Zorro 2
  DO KUPIENIADO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Zorro 2
  Kup:
  209,00 zł 229,00 zł
  Wypożycz:
  45,00 zł
 5. Kostium Scooby Doo
  DO KUPIENIA
  Kostium Dziecięcy Scooby Doo
  Kup:
  239,00 zł 259,00 zł
 6. Kostium dziecięcy Pokemon Pikachu
  DO KUPIENIADO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Pokemon Pikachu
  Kup:
  149,00 zł 169,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 7. Kostium dziecięcy Bob Budowniczy
  DO KUPIENIADO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Bob Budowniczy
  Kup:
  109,00 zł 129,00 zł
  Wypożycz:
  45,00 zł

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Postacie z bajek. Stroje i kostiumy dla dzieci i dorosłych

Bale przebierańców to idealna okazja do tego, aby wcielić się w ukochaną postać z bajek lub też, w przypadku dorosłych, przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i odkopać wspomnienia związane z bajkami, które niegdyś z taką radością się oglądało.

Naszymi kostiumami stwarzamy wszystkim taką możliwość. Można u nas znaleźć zarówno stroje bajkowe dla tych najmłodszych, jak i dla młodzieży oraz osób dorosłych. Z pewnością każdy znajdzie w naszej ofercie odpowiedni dla siebie kostium. Staramy się być jak najbardziej różnorodni i oferujemy stroje postaci z bajek, które oglądane były kilkadziesiąt lat temu, ale także z tych współczesnych, które obecnie można podziwiać na ekranach kin i telewizorów.

Jeśli chodzi o tradycyjne bajki to mamy duży wybór kostiumów postaci z baśni, np. wilka, smoka wawelskiego, Czerwonego Kapturka, księcia, krasnala, wiedźmy itp. Dzięki nam można także przebrać się za smerfa, krecika, pszczółkę Maję. Oprócz tego mamy w ofercie sporo kostiumów związanych ze słynnymi bajkami Disney'a. Są one licencjonowane i w najmniejszych szczegółach podobne do danej postaci.

Dziewczynkom z pewnością przypadnie do gustu możliwość przebrania się za Jasminę, Aurorę, Roszpunkę, Bellę lub inną księżniczkę. Z kolei chłopcy mogą przebrać się za księcia, wilkołaka, czarodzieja itp. Staramy się stale wzbogać naszą ofertę, dzięki czemu można już przebrać się za którąś z postaci znanych z "Krainy Lodu", "Monster High", "Shreka" i wielu innych najnowszych hitów.

Nie brakuje także strojów z legendarnych bajek, takich jak "Flinstonowie", "Ulica Sezamkowa" czy "Piotruś Pan". Chłopcy z pewnością będą także zachwyceni możliwością przebrania się za któregoś z bohaterów "Ninjago". Kostiumy Ninja dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.