Postacie z bajek

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Ciastek
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Ciastek
  Wypożycz:
  70,00 zł
 2. Kostium Shrek Ogr
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Shrek Ogr
  Wypożycz:
  90,00 zł
 3. Kostium Dziecięcy Shrek
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Shrek
  Wypożycz:
  30,00 zł
 4. Kostium Fiona
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Fiona
  Wypożycz:
  60,00 zł
 5. Kostium Dziecięcy Fiona
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Fiona
  Wypożycz:
  30,00 zł
 6. Kostium Shrek 2
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Shrek 2
  Wypożycz:
  70,00 zł
 7. Kostium Fiona Plus
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Fiona Plus
  Wypożycz:
  60,00 zł

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Postacie z bajek. Stroje i kostiumy dla dzieci i dorosłych

Bale przebierańców to idealna okazja do tego, aby wcielić się w ukochaną postać z bajek lub też, w przypadku dorosłych, przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i odkopać wspomnienia związane z bajkami, które niegdyś z taką radością się oglądało.

Naszymi kostiumami stwarzamy wszystkim taką możliwość. Można u nas znaleźć zarówno stroje bajkowe dla tych najmłodszych, jak i dla młodzieży oraz osób dorosłych. Z pewnością każdy znajdzie w naszej ofercie odpowiedni dla siebie kostium. Staramy się być jak najbardziej różnorodni i oferujemy stroje postaci z bajek, które oglądane były kilkadziesiąt lat temu, ale także z tych współczesnych, które obecnie można podziwiać na ekranach kin i telewizorów.

Jeśli chodzi o tradycyjne bajki to mamy duży wybór kostiumów postaci z baśni, np. wilka, smoka wawelskiego, Czerwonego Kapturka, księcia, krasnala, wiedźmy itp. Dzięki nam można także przebrać się za smerfa, krecika, pszczółkę Maję. Oprócz tego mamy w ofercie sporo kostiumów związanych ze słynnymi bajkami Disney'a. Są one licencjonowane i w najmniejszych szczegółach podobne do danej postaci.

Dziewczynkom z pewnością przypadnie do gustu możliwość przebrania się za Jasminę, Aurorę, Roszpunkę, Bellę lub inną księżniczkę. Z kolei chłopcy mogą przebrać się za księcia, wilkołaka, czarodzieja itp. Staramy się stale wzbogać naszą ofertę, dzięki czemu można już przebrać się za którąś z postaci znanych z "Krainy Lodu", "Monster High", "Shreka" i wielu innych najnowszych hitów.

Nie brakuje także strojów z legendarnych bajek, takich jak "Flinstonowie", "Ulica Sezamkowa" czy "Piotruś Pan". Chłopcy z pewnością będą także zachwyceni możliwością przebrania się za któregoś z bohaterów "Ninjago". Kostiumy Ninja dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.