Kostium Dziecięcy Słodka Potworzyca Niebieska

SKU
W243
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań mieszkańcem galaktyki. W rakiecie międzygwiezdnej lataj z planety na planetę i zapoznawaj się z ich mieszkańcami. Być może kiedyś wylądujesz na sławnej i Ziemi i zapoznasz się z jej mieszkańcami.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zostań mieszkańcem galaktyki. W rakiecie międzygwiezdnej lataj z planety na planetę i zapoznawaj się z ich mieszkańcami. Być może kiedyś wylądujesz na sławnej i Ziemi i zapoznasz się z jej mieszkańcami. Plotki głoszą, że są oni bardzo przyjaźnie nastawieni. Poznaj zwyczaje ludzi, a z pewnością zostaniecie międzygalaktycznymi przyjaciółmi. Odwiedź ich planetę, a z pewnością nauczą Cię mnóstwa ludzkich sztuczek takich jak jazda na rowerze. Pokaż im swoje plazmowe umiejętności i udowodnij, że nie trzeba się Was bać. W tym przebraniu podbijesz serce każdej osoby na kosmicznym balu