Kostium Dziecięcy Roszpunka Fioletowa

SKU
W1316
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zamień się w księżniczkę o cudownych, magicznych blond włosach i wraz ze swoim wiernym kameleonem opuść rodzinne gniazdko i poczuj ciepło słońca na swojej skórze. Niech Twoje stopy dotykają skąpanej rosą trawy, a Twoje włosy delikatnie kołysze wiatr. W tej sukni wzbudzisz podziw u wszystkich mieszkańców „Miasta Milionów Świateł”

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Zamień się w księżniczkę o cudownych, magicznych blond włosach i wraz ze swoim wiernym kameleonem opuść rodzinne gniazdko i poczuj ciepło słońca na swojej skórze. Niech Twoje stopy dotykają skąpanej rosą trawy, a Twoje włosy delikatnie kołysze wiatr.  W tej sukni wzbudzisz podziw u wszystkich mieszkańców „Miasta Milionów Świateł”

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!