Kostium Dziecięcy Pocahontas Disney

SKU
W1309
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wraz z zawsze głodnym i nieuważnym Szopem oraz złoszczącym się kolibrem pobiegnij do babci wierzby i porozmawiaj o swoich smutkach oraz radościach. Uważnie obserwuj statki na horyzoncie, może wkrótce do brzegu dobiją białe twarze wraz ze swoimi strzelbami.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wraz z zawsze głodnym i nieuważnym Szopem oraz złoszczącym się kolibrem pobiegnij do babci wierzby i porozmawiaj o swoich smutkach  oraz radościach. Uważnie obserwuj statki na horyzoncie, może wkrótce do brzegu dobiją białe twarze wraz ze swoimi strzelbami. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!