Kostium Dziecięcy Leśna Wróżka

SKU
W178
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocza sukienka typu midi, w kolorach tęczy. Sprawi, że każda dziewczynka przeistoczy się w leśną wróżkę, która przyjaźni się z pszczółką i pasikonikiem.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Urocza sukienka typu midi, w kolorach tęczy. Sprawi, że każda dziewczynka przeistoczy się w leśną wróżkę, która lata z kwiatka na kwiatek, sprawia, że na drzewach pojawiają się pierwsze, wiosenne pączki, a na łące przyjaźni się z pszczółką i pasikonikiem. Pomagaj leśnym zwierzątkom w ich codziennych czynnościach i obowiązkach.  Poszukaj orzeszków wraz z wiewiórką, oczyść pająkowi domową pajęczynę, obroń ul przed głodnym niedźwiedziem i nakarm głodne motylki kwiatowym nektarem. W tym kostiumie zostaniesz najbardziej pomocną wróżką na całym fantastycznym balu.