Kostium Dziecięcy Królewna Śnieżka 3

SKU
W1061
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Możesz mieszkać z krasnoludkami i pomagać im w codziennych obowiązkach.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Możesz mieszkać z krasnoludkami i pomagać im w codziennych obowiązkach. Pamiętaj by nie jeść jabłka od złej Królowej, ale jeśli je zjesz to możesz być spokojna, bo Książę z pewnością cię uratuje. Twoja uroda jest znana w całym królestwie, więc uważaj na podstępną złą królową, która będzie chciała otruć cię zaczarowanym jabłkiem. Ale nie martw się, na balu czy przedstawieniu czeka na ciebie książę z bajki, który wyratuje cię z opresji.  W tej pięknej sukni zostaniesz prawdziwą księżniczka o śnieżnobiałej skórze i kruczoczarnych włosach. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!