Kostium Dziecięcy Dzwoneczek 2

SKU
W121
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Wraz z Piotrusiem Panem i Wendy wyruszcie dzięki magicznemu pyłkowi do Nibylandii. Poznaj wszystkich chłopców, którzy nigdy nie dorosną i baw się wyśmienicie. Uważaj tylko, żeby nie złapał was zły Kapitan Hak.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wraz z Piotrusiem Panem i Wendy wyruszcie dzięki magicznemu pyłkowi do Nibylandii. Poznaj wszystkich chłopców, którzy nigdy nie dorosną i baw się wyśmienicie. Uważaj tylko, żeby nie złapał was zły Kapitan Hak. Walcz dzielnie jako mała Wróżka przeciwko groźnym piratom na ich ogromnym statku. U boku Piotrusia i pozostałych dzieci z pewnością wygracie trudną walkę z potwornym Kapitanem Hakiem, a on i jego załoga przestaną istnieć. Doskonały strój na balik o tematyce postaci z bajek słynnego Walta Disneya

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!