Kostium Dziecięcy Star Wars Darth Vader Sukienka

SKU
W1281
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Pokaż ciemną stronę mocy w dziewczęcej odsłonie kostiumu rodem ze Star Wars – Darth Vader. Steruj Gwiazdą Śmierci i zdobywaj inne galaktyki. Spraw, by na dźwięk Twojego imienia drżała jasna strona . W tym kostiumie udowodnisz, że dziewczyny też mogą budzić postrach w międzygalaktycznym świecie i sprawować władzę nad całą mroczną stroną mocy.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Pokaż ciemną stronę mocy w dziewczęcej odsłonie kostiumu rodem ze Star Wars – Darth Vader. Steruj Gwiazdą Śmierci i zdobywaj inne galaktyki. Spraw, by  na dźwięk Twojego imienia drżała jasna strona . W tym kostiumie udowodnisz, że dziewczyny też mogą budzić postrach w międzygalaktycznym świecie i sprawować władzę nad całą mroczną stroną mocy. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!