Kostium Dziecięcy Żółwie Ninja Raphael

SKU
W241
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Leonardo i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i wyruszajcie w bój.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jednym z legendarnych żółwi ninja i razem z Leonardo i Michaelem Angelo ratujcie świat. Niech prowadzi was mistrz Splinter i wyruszajcie w bój. Po każdej walce należy wam się kawałek cieplutkiej, pachnącej pizzy. Wraz ze swoją niezwyciężoną brygadą zmutowanych żółwi walcz z przestępczością w mieście pełnym złoczyńców. Bierz nauki u samego mistrza – zmutowanego szczura Splintera, który nauczy Cię posługiwania się ostrym samurajskim mieczem lub diabelsko szybkim nunczako . W tym kostiumie zrobisz furorę na imprezie w klimacie bohaterów i innych postaci z bajek

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!