Kostium Dziecięcy Scooby Doo

SKU
W218
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wraz z Welmą, Daphne i Fredem rozwiązujcie najbardziej tajemnicze zagadki. Zwiedzajcie mroczne zamczyska i opuszczone, nawiedzone domy i udowodnijcie, że strach ma wielkie oczy, a duchy i potwory nie istnieją. A potem udaj się wraz z Kudłatym na zasłużony obiad złożony z pizzy, kanapek i pizzy.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wraz z Welmą, Daphne i Fredem rozwiązujcie najbardziej tajemnicze zagadki. Zwiedzajcie mroczne zamczyska i opuszczone, nawiedzone domy i udowodnijcie, że strach ma wielkie oczy, a duchy i potwory nie istnieją. A potem udaj się wraz z Kudłatym na zasłużony obiad złożony z pizzy, kanapek i pizzy. Z pomocą Scooby chrupek zostań najlepszym zwiadowcą w całym zespole. Budujcie skomplikowane pułapki, które mają na celu schwytanie wszelkiego zła. Udowodnij, że ludzie boją się mieszkańca ich miasteczka, który jak zwykle próbuje ich przestraszyć by zyskać skarb lub zdobyć władze. Strój doskonale sprawdzi się na balu o tematyce bajkowe.