Kostium Dziecięcy Krasnoludek

SKU
W153
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealne na grilla i zabawę w ogrodzie. Przeistocz się w krasnala ogrodowego i pod osłoną nocy broń trawnika przed kretami i innymi szkodnikami.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie idealne na grilla i zabawę w ogrodzie. Przeistocz się w krasnala ogrodowego i pod osłoną nocy broń trawnika przed kretami i innymi szkodnikami. Pamiętaj jednak, że gdy tylko wejdzie pierwszy promyk słońca natychmiast zastygnij w bezruchu, aby ludzie nie wiedzieli, że żyjesz. Twórz doskonałą ozdobę wśród towarzyszy na imprezie i wprowadź na nią całą masę dobrego humoru. W tym kostiumie masz idealne wytłumaczenie jeśli chcesz dłuższy czas postać w bezruchu i poopierać ściany. Chwyć za kosiarkę by wysoka trawa nie zasłaniała Twojego widoku z okna w Twoim małym domku. Pilnuj posesji niczym nocny stróż i podłóź nogę uciekającym złodziejom .