Kostium Dziecięcy Star Wars K-2So Łotr 1

SKU
W1294
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań droidem bezpieczeństwa serii KX, stworzonym do użycia w siłach zbrojnych Imperium Galaktycznego . Pomóż wykraść plany nowej broni z Gwiazdy Śmierci i zapewnij sukces Rebeliantom. Uczestnicz w bitwie pod Scarifem , oddaj swoje życie by Andor i Jyn Erso mogli ukraść plany do rozmiarów księżyca. W tym kostiumie z serii Gwiezdne Wojny poczujesz się jak prawdziwy bohater, w którego rękach spoczy

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Zostań droidem bezpieczeństwa serii KX, stworzonym do użycia w siłach zbrojnych Imperium Galaktycznego . Pomóż wykraść plany nowej broni z Gwiazdy Śmierci i zapewnij sukces Rebeliantom. Uczestnicz w bitwie pod Scarifem , oddaj swoje życie by Andor i Jyn Erso mogli ukraść plany do rozmiarów księżyca. W tym kostiumie z serii Gwiezdne Wojny poczujesz się jak prawdziwy bohater, w którego rękach spoczywa los całej galaktyki.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!