Kostium Dziecięcy Potwory I Spółka Sulley

SKU
W1325
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Bądź potworkiem o wielkim sercu strasząc dzieci by zapewnić prąd dla miasteczka Monstropolis. Unikaj Jamesa Sullivana, który wszędzie węszy podstęp i chce zrobić wszystko byś stracił pozycję najlepszego straszącego pracownika Pamiętaj jednak o tym, by żadne dziecko nie przyczepiło się do Twoich pleców i nie wkroczyło z Tobą w potworny świat.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Bądź potworkiem o wielkim sercu strasząc dzieci by zapewnić prąd dla miasteczka Monstropolis. Unikaj Jamesa Sullivana, który wszędzie węszy podstęp i chce zrobić wszystko byś stracił pozycję najlepszego straszącego pracownika  Pamiętaj jednak o tym, by żadne dziecko nie przyczepiło się do Twoich pleców i nie wkroczyło z Tobą w potworny świat. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!