Kostium Dziecięcy Kion Lwia Straż

SKU
W1296
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Stań się legendarnym synem Simby, lwem rodem z bajki słynnego Walta Disneya. Bądź posłuszny ojcu i walcz z natrętnymi hienami, które polują na Lwim terytorium, a z pewnością na Waszej Lwiej Skale nastąpi długoletni spokój. Twoje przywódcze zdolności oraz umiejętności tropienia pozwolą Ci wzbudzić podziw u wszystkich poddanych Twojego Ojca. Twój idealny węch, najlepszy w Lwiej Straży wyczuje zagr

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Stań się legendarnym synem Simby,  lwem rodem z bajki słynnego Walta Disneya. Bądź posłuszny ojcu i walcz z natrętnymi hienami, które polują na Lwim terytorium, a z pewnością na Waszej Lwiej Skale nastąpi długoletni spokój. Twoje przywódcze zdolności oraz umiejętności tropienia pozwolą Ci wzbudzić podziw u wszystkich  poddanych Twojego Ojca. Twój idealny węch, najlepszy w Lwiej Straży wyczuje zagrożenie z kilku kilometrów.