Kostium Dziecięcy Tom

SKU
W1330
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Załóż kostium Toma i wciel się w najsłynniejszego Kota psotnika w bajkowym świecie. Udaj się w nieskończoną pogoń za małą myszą - Jerrym. Unikaj wielkiego i złego psa, a z pewnością nie wpakujesz się w tarapaty. Omijaj szerokim łukiem budę wściekłego psa Spike’a, ponieważ Wasze spotkanie może skończyć się źle. Na koniec męczącego dnia połóż się na kolanach swojej pani, a głaskaniu nie będzie końc

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Załóż kostium Toma i wciel się w najsłynniejszego Kota psotnika w bajkowym świecie. Udaj się w nieskończoną pogoń za małą myszą - Jerrym. Unikaj wielkiego i złego psa, a z pewnością nie wpakujesz się w tarapaty. Omijaj szerokim łukiem budę wściekłego psa Spike’a, ponieważ Wasze spotkanie może skończyć się źle.  Na koniec męczącego dnia połóż się na kolanach swojej pani, a głaskaniu nie będzie końca.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!