Kostium Dziecięcy Samochody Kombinezon Wyścigowy

SKU
W1317
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wskocz do najszybszego samochodu na całym torze i pokonaj swoich rywali w wyścigu na czas. Pokaż, kto jest prawdziwym demonem prędkości i stań na podium z ogromnym pucharem. Kostium zapewni Ci idealną kontrolę nad kierownicą oraz jest przystosowany do dużych prędkości. Zdobądź tytuł mistrza Świata w wyścigach samochodowych.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wskocz do najszybszego samochodu na całym torze i pokonaj swoich rywali w wyścigu na czas.  Pokaż, kto jest prawdziwym demonem prędkości i stań na podium z ogromnym pucharem. Kostium zapewni Ci idealną kontrolę nad kierownicą oraz jest przystosowany do dużych prędkości. Zdobądź tytuł mistrza Świata w wyścigach samochodowych.