Kostium Dziecięcy Myszka Miki

SKU
W1305
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

W tym kostiumie wcielisz się w najbardziej znaną postać z bajek Walta Disneya. Myszka Miki jest bardzo odważną myszką, która zawsze kroczy z ukochanym Psem Pluto i wraz z przyjaciółmi - Kaczorem Donaldem, Goofym oraz swoją ukochaną Myszką Minnie podbija każde dziecięce serce. Zostań częścią wielkiej wyprawy.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym kostiumie wcielisz się w najbardziej znaną postać z bajek Walta Disneya. Myszka Miki jest bardzo odważną myszką, która zawsze kroczy z ukochanym Psem Pluto i wraz z przyjaciółmi -  Kaczorem Donaldem, Goofym oraz swoją ukochaną Myszką Minnie podbija każde dziecięce serce. Zostań częścią wielkiej wyprawy.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!