Przebrania Damskie
Damskie
Przebrania Męskie
Męskie
Stroje na Halloween dla Dorosłych Damskie
Halloween Kobiety
Stroje na Halloween dla Dorosłych Męskie
Halloween Mężczyźni

Dla dorosłych

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Mroczna kusicielka
  DO KUPIENIA
  Kostium Mroczna kusicielka
  Kup:
  99,00 zł 110,00 zł
 2. Kostium Krwiopijca
  DO KUPIENIA
  Kostium Krwiopijca
  Kup:
  88,20 zł 98,00 zł
 3. Kostium hipis kolorowy
  DO KUPIENIA
  Kostium hipis kolorowy
  Kup: 79,00 zł
 4. Kostium Nieśmiertelna
  DO KUPIENIA
  Kostium Nieśmiertelna
  Kup:
  90,00 zł 100,00 zł
 5. Kostium hipiska kolorowa
  DO KUPIENIA
  Kostium hipiska kolorowa
  Kup: 99,00 zł
 6. Kostium Królowa z Transylwanii
  DO KUPIENIA
  Kostium Królowa z Transylwanii
  Kup:
  88,20 zł 98,00 zł
 7. Kostium Duch
  DO KUPIENIA
  Kostium Duch
  Kup:
  81,00 zł 90,00 zł
 8. Kostium Szalony lekarz
  DO KUPIENIA
  Kostium Szalony lekarz
  Kup:
  92,61 zł 102,90 zł

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje i kostiumy karnawałowe dla dorosłych

 

Czy wiesz, że najstarsza impreza mająca związek z zakładaniem na siebie przepięknych strojów kostiumowych wzięła swój początek ponad tysiąc lat temu? To prawda! Pierwsze udane bale kostiumowe miały miejsce w Wenecji, lecz śmiało można rzec, że noszenie różnego rodzaju przebrań miało swój początek nawet dużo wcześniej.

W starożytności niejednokrotnie miały miejsce sytuacje, w których kobiety przebierały się za mężczyzn, a mężczyźni - za kobiety i stało za tym wiele różnych powodów. Trudno nie przyznać, że od czasu do czasu bardzo przyjemnie jest wcielić się w rolę kogoś innego, kim na co dzień się nie jest, eksponując tym samym swoje prawdziwe ja. Warto wiedzieć, że przebieranki przez długi czas były domeną nie dzieci, ale osób dorosłych - dlatego warto jest od czasu do czasu wziąć udział w balu maskowym dla dorosłych i w nietypowy sposób wyrazić swoją prawdziwą osobowość.

W naszej wypożyczalni nie brakuje strojów, które pozwolą wcielić nam się w wiele znanych postaci i choć na moment poczuć, jak byłoby się kimś innym w rzeczywistości, lub po prostu przebrać się z dużą dozą pozytywnego humoru. W naszej ofercie znajduje się między innymi przebranie włoskiego mafioso Al Capone i pasujących do niego strojów przepięknych i niebezpiecznych gangsterek. Ponadto, oferujemy wiele ciekawych przebrań nawiązujących do popularnych nurtów muzycznych, takich jak disco polo, przebrania w stylu rockowym i wiele innych.

Dzięki naszym strojom, świetnie i z pomysłem skrojonych, zaskoczysz wszystkich gości obecnych podczas imprezy karnawałowej, a ponadto zapewnisz sobie i drugiej osobie do pary dawkę niesamowitego humory i świetnej zabawy. Warto zapoznać się ze wszystkimi kreacjami, które mamy do zaproponowania, ponieważ w naszej ofercie znajdują się prawdziwe unikaty, których nie znajdziesz nigdzie indziej!