Przebrania na Halloween Męskie
Halloween
Przebrania Superbohaterów Męskie
Superbohaterowie
Przebrania Filmowe Męskie
Filmowe
Przebrania Lata 80 Męskie
Lata 80
Przebrania Historyczne Męskie
Historyczne
Przebrania z Dziekiego Zachodu Męskie
Dziki Zachód
Przebrania Lata 20 Męskie
Lata 20
Przebrania Piratów Męskie
Piraci

Stroje karnawałowe dla mężczyzn

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Disco Boy
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Disco Boy
  Wypożycz:
  60,00 zł
 2. Kostium Hipis Biały
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Hipis Biały
  Wypożycz:
  60,00 zł
 3. Kostium Facet Super Trooper
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Facet Super Trooper
  Wypożycz:
  60,00 zł
 4. Kostium raper z lat 80
  DO KUPIENIA
  Kostium Raper Z Lat 80
  Kup: 269,00 zł
 5. Kostium Hipis Pacyfista
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Hipis Pacyfista
  Wypożycz:
  60,00 zł
 6. Kostium Woodstock Brązowy
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Woodstock Brązowy
  Wypożycz:
  50,00 zł
 7. Kostium Hippis
  DO KUPIENIADO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Hippis
  Wypożycz:
  60,00 zł
 8. Kostium Elvis
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Elvis
  Wypożycz:
  50,00 zł
 9. Kostium hipis koszula kimono
  DO KUPIENIA
  Kostium Hipis Koszula Kimono
  Kup: 122,00 zł
 10. Kostium koszula disco błyszcząca
  DO KUPIENIA
 11. Kostium Hipis Lata 60
  DO KUPIENIA
  Kostium Hipis Lata 60
  Kup: 97,00 zł
 12. Kostium Hipis Woodstock
  DO KUPIENIA
  Kostium Hipis Woodstock
  Kup: 100,00 zł
 13. Kostium Disco Pop Art.
  DO KUPIENIADO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Disco Pop Art
  Kup: 163,00 zł
  Wypożycz:
  80,00 zł
 14. Kostium koszula hipisa
  DO KUPIENIA
  Kostium Koszula Hipisa
  Kup: 99,00 zł
 15. Kostium hipis piosenkarz
  DO KUPIENIA
  Kostium Hipis Piosenkarz
  Kup: 249,00 zł
 16. Kostium koszula disco srebrna
  DO KUPIENIA

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje i kostiumy karnawałowe męskie

 Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby przebrać się na nagrobek, kosmitę, Szalonego Kapelusznika albo wskoczyć w pomarańczowy więzienny kombinezon, to nasza oferta została przygotowana właśnie dla Ciebie! Chociaż stroje dla mężczyzn zazwyczaj kojarzone są z garniturami, smokingami i frakami, to w czasie karnawału zasada ta zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni i zamiast nudnego wieczorowego dress code'u królują kostiumy dla przebierańców. I prawidłowo, ponieważ nie każda zabawa musi przebiegać wedle sztywnego scenariusza, a nic tak nie rozrusza towarzystwa, jak ciekawe, zaskakujące a niekiedy nawet szokujące przebrania.

 

Bale maskowe i karnawałowe, imprezy towarzyskie, urodziny, imprezy firmowe to tylko niewielka część okazji, na które można wypożyczyć nasze stroje i zaskoczyć swoich znajomych lub współpracowników, pokazując się im z zupełnie innej strony. W naszej ofercie posiadamy specjalne przebrania dla mężczyzn celujących raczej w ekscentryczne stroje (Hellboy, egzorcysta, a nawet mucha), ale nie brakuje również tradycyjnych kostiumów strażaka, arystokraty, króla Henryka VIII albo wampira. Kolekcja uzupełniona jest przez niebanalne kostiumy tematyczne, w tym między innymi przebrania zombie, arabskiego księcia, kapitana statku (lub złodziejskiego pirata), pilota w mundurze galowym, astronauty, wojskowego oficera, Elvisa, Al Capone, Gandalfa Szarego a dla odważnych posiadamy także przebrania... teletubisia i elfa. Różne rozmiary gwarantują, że coś dla siebie znajdą mężczyźni o większych gabarytach wagowych lub charakteryzujący się ponadprzeciętnym wzrostem, dla których standardowe rozmiarowo kostiumy nie zawsze są odpowiednie.

 

Panowie mogą też z powodzeniem zakosztować życia w zgodzie z naturą i przebrać się za zwierzę – psa, niedźwiedzia, zająca – albo skorzystać z okazji i na kilka godzin zostać najciekawszym na imprezie... drzewkiem-zapachem samochodowym. Miłośnicy przyrody znajdą coś dla siebie w ofercie przebrań zwierząt (lew, wilk, niedźwiedź), zaś dla fanów historii jest ciekawa grupa kostiumów postaci starożytnych i mitologicznych (Cezar, Aleksander Macedoński, Seth, Posejdon, Ramzes). Posiadamy także kostiumy dla mężczyzn, którzy są miłośnikami superbohaterów: Spider-Mana, Supermana, Kapitana Amerykę, Power Rangersa czy Iron Mana.

 

Dbamy o to, aby oferowane przez nas przebrania spełniały najwyższe standardy wykonania i zapewniały komfortowe noszenie. Stale powiększamy swoją kolekcje o nowe stroje, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewniając im dostęp do jak największej i jak najbardziej zróżnicowanej bazy kostiumów. Dlatego jeśli szukacie Panowie ubioru, który nie tylko zachwyci innych imprezowiczów, zrobi wrażenie na płci pięknej, ale i w którym sami poczujecie się jak prawdziwi bohaterowie, zapraszamy do zapoznania się dokładnie z naszą ofertą.