Kostium Peleryna Wojownika

SKU
W1199
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań legendą znanym z opowieści o niezwyciężonych wojownikach. Broń swojego terytorium przed dzikimi zwierzętami i nieproszonymi gośćmi. Spraw by modliły się do Ciebie dzieci bojące się nie tylko potwora z szafy

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zostań legendą znanym z opowieści o niezwyciężonych wojownikach. Broń swojego terytorium przed dzikimi zwierzętami  i nieproszonymi gośćmi.  Spraw by modliły się do Ciebie dzieci bojące się nie tylko potwora z szafy Okryj się sławą najodważniejszego wojownika. W końcu po wielu latach treningów posługujesz się mieczem jak nikt inny. Ludzie z Twoją renomą służą bezpośrednio koło króla. Mają również wstęp na królewskie bale, na których spotykają niejedną piękną białogłową. W tym kostiumie poczujesz w sobie prawdziwego rycerza i idealnie wpiszesz się w klimat imprezy średniowiecznej.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!