Kostium Upadły Książe

SKU
W1262
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Szlachetny upadły książę wyszedł na bal poznać cudowną księżniczkę. Onieśmiel wszystkie damy na bankiecie, a z pewnością serce jednej z nich zabije mocniej na Twój widok

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Szlachetny upadły książę wyszedł na bal poznać cudowną księżniczkę. Onieśmiel wszystkie damy na bankiecie, a z pewnością serce jednej z nich zabije mocniej na Twój widok  Od zawsze wiadomo, że kobiety pociągają mężczyźni tajemniczy z nutką nieposłuszeństwa. Spraw, by każda napotkana niewiasta z chęcią poszła z Tobą pod rękę. Nie pokazuj jednak swoich kłów za wcześnie! Ten kostium będzie pasował fantastycznie na imprezę andrzejkową lub Halloween.