Kostium Seth

SKU
W1209
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Jako Bóg ciemności i chaosu wprowadź na imprezę odrobinę boskiej grozy. Spraw by goście czuli do Ciebie respekt, a z pewnością ominie ich Twoja boska moc niszczenia.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Jako Bóg ciemności i chaosu wprowadź na imprezę odrobinę boskiej grozy.  Spraw by goście czuli do Ciebie respekt, a z pewnością ominie ich Twoja boska moc niszczenia. Stań się postacią mitologiczną i to nie byle jaką. Zostań egipskim panem burz, pustyń, Górnego Egiptu, ciemności i chaosu. Stocz walkę ze swoim odwiecznym wrogiem - Horusem i pomścij swego brata Ozyrysa. Stań na barce potężnego Re i przebij włócznią złego Apopa. W tym kostiumie podbijesz każdą imprezę w tematyce starożytnego Egiptu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!