Kostium Kosmita

SKU
W1258
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Udowodnij znajomym, że kosmici jednak istnieją, a okręgi w zbożu to Twoja zasługa. Urządź najlepszą pozaziemską imprezę na swoim kosmicznym statku

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Udowodnij znajomym, że kosmici jednak istnieją, a okręgi w zbożu to Twoja zasługa. Urządź najlepszą pozaziemską imprezę na swoim kosmicznym statku  Porwij kilku ziemian i zamiast wykonywać na nich okrutne eksperymenty udajcie się na prawdziwie kosmiczny melanż. Pokaż im jak wygląda nieziemska balanga i jakie trunki posiadają w zanadrzu obcy. Możesz też spędzić chwilę czasu na Ziemi i spłatać parę figli pojawiając się w tle na niewyraźnych zdjęciach. Kostium Kosmity sprawi, że przyciągniesz wzrok innych na imprezie o tematyce science fiction i kosmos.