Kostium Kapitan Blackheart

SKU
W1187
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

W tym przebraniu będziesz najstraszniejszym piratem na imprezie. Wszyscy majtkowie będą się Ciebie słuchać a Twoje czarne serce zwabi na pokład Twego statku zaintrygowane niewiasty.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

W tym przebraniu będziesz najstraszniejszym piratem na imprezie. Wszyscy majtkowie będą się Ciebie słuchać a Twoje czarne serce zwabi na pokład Twego statku zaintrygowane niewiasty. Twój czarny ubiór odwzorowuje Twoją ciemną duszę. Stań się prawdziwym kapitanem statku pirackiego i zarządzaj swoją załogą korsarzy. Płyńcie pod czarną banderą z czaszką i planujcie kolejne rozboje, żeby zdobyć kosztowności innych masztowców. W tym stroju wzbudzisz szacunek innych uczestników balu w stylu pirackim.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!