Kostium Kamienny Samuraj

SKU
W1206
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Stań się członkiem cesarskiej Armii i broń najwyższych japońskich dostojników. Wraz ze swoją niezwyciężoną kataną zabijaj przeciwników jednym cięciem miecza.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Stań się członkiem cesarskiej Armii i broń najwyższych japońskich dostojników. Wraz ze swoją niezwyciężoną kataną zabijaj przeciwników jednym cięciem miecza. Pomimo swojej ciężkiej zbroi Twoja skuteczność w walkach przejdzie do historii, a o Tobie samym zaczną krążyć legendy na wyspach kraju Kwitnącej Wiśni. Po powrocie z pola bitwy rozluźnij się przy dobrej Sake, podawanej przez najpiękniejsze Gejsze w całym narodzie. W tym stroju zdobędziesz szacunek wszystkich uczestników balu o tematyce narody świata.