Kostium Julisz Cezar

SKU
W1210
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zdobądź sławę nie tylko w Galii. Wraz ze zgrają swoich wiernych żołnierzy wejdź na imprezę wprowadzając iście rzymskie zwyczaje. Uważaj na Brutusa, a z pewnością zabawa będzie trwała do białego rana

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Zdobądź sławę nie tylko w Galii. Wraz ze zgrają swoich wiernych żołnierzy wejdź na imprezę wprowadzając iście rzymskie zwyczaje. Uważaj na Brutusa, a z pewnością zabawa będzie trwała do białego rana Podbij serce pięknej Kleopatry i spróbuj zrobić z Egiptu rzymską prowincję. Uważaj jednak na podstępnych Galów, którzy mogą Ci w tym przeszkodzić. Trzymaj przy boku wiernych centurionów, bądź mądrym dowódcą a Twoja falanga będzie nieustępliwa i niepokonana. W kostiumie Juliusza Cezara będziesz królował na każdej imprezie karnawałowej.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!