Kostium Średniowieczna Księżna

SKU
W1201
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

W kostiumie Księżnej przeniesiesz się do średniowiecza, a wraz z nim do męstwa, rycerstwa oraz honoru. Uwodź przystojnych rycerz i podziwiaj ich zmagania w walce o Twoje serce

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

W kostiumie Księżnej przeniesiesz się do średniowiecza, a wraz z nim do męstwa, rycerstwa oraz honoru. Uwodź przystojnych rycerz i podziwiaj ich zmagania w walce o Twoje serce Przechadzaj się po zamkowych komnatach, może spotkasz w jednym z korytarzy swojego ukochanego? Stań się ikoną stylu na królewskim grodzie, a swoje awanse będą słać do Ciebie władcy ze wszystkich stron świata. W tym stroju będziesz się świetnie bawić na imprezie w tematyce średniowiecznej.