Kostium Renesansowa Dama

SKU
W1205
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Nie każda renesansowa sukienka musi być długa i nudna. W imprezowy wieczór pokaż znajomym renesansowy strój w bardzo kobiecej odsłonie.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Nie każda renesansowa sukienka musi być długa i nudna. W imprezowy wieczór pokaż znajomym renesansowy strój w bardzo kobiecej odsłonie. Kostium godny damy, która poluje na monarszy tron. Bez obaw zwrócisz na siebie uwagę jej królewskiej mości i spektakularnie wkroczysz na zamkowe parkiety. Pomimo bogatego wystroju sal balowych to właśnie Ty będziesz się wyróżniać na tle innych szlachcianek. W tym przebraniu uświetnisz każdą imprezę nawiązującą do tematu średniowiecza. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!