Kostium Peleryna Zimowa

SKU
W1203
WypożyczWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Niczym Pani Zima włóż pelerynę kolorze najzimniejszej pory roku. Z pewnością ochroni Cię od śniegu, a przy tym zapewni ciepło i przyjemne, miękkie uczucie.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Niczym Pani Zima włóż pelerynę kolorze najzimniejszej pory roku. Z pewnością ochroni Cię od śniegu, a przy tym zapewni ciepło i przyjemne, miękkie uczucie. Od dzisiaj mroźne dni i noce są Twoimi przyjaciółmi. Nie zważając na srogi klimat, swoim wyglądem rozgrzejesz serce niejednego mężczyzny. Twój tajemniczy, a zarazem pociągający, wygląd stanie się tematem rozmów wśród wszystkich okolicznych mieszkańców. Ten kostium spisze się fantastycznie na każdej imprezie w temacie średniowiecza lub bajkowej.