Kostium Peleryna Szmaragdowa

SKU
W1202
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Załóż pelerynę w kolorze jednego z najdroższych kamieni. Z tak ciepłym odzieniem z pewnością jesienne, późne spacery nie są straszne. Kaptur zabezpieczy włosy przed deszcze dodając szyku i wdzięku

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Załóż pelerynę w kolorze jednego z najdroższych kamieni. Z tak ciepłym odzieniem z pewnością jesienne, późne spacery nie są straszne. Kaptur zabezpieczy włosy przed deszcze dodając szyku i wdzięku  Wkrocz do zielonego lasu i nazbieraj ziół do swojego naparu. Jesteś znana w całej okolicy ze swoich znakomitych przetworów i wywarów godnych wielkich alchemików. Poczuj magię mistycznych istot chowających się zaroślach i krzakach. Ten strój idealnie nada się na imprezę o tematyce średniowiecza lub postaci z bajek.