Kostium Peleryna Morska

SKU
W1200
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Idealne okrycie wierzchnie pasujące do zwiewnej sukienki. W tej pelerynie z pewnością nie jest straszny jesienny podmuch wiatru

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Idealne okrycie wierzchnie pasujące do zwiewnej sukienki. W tej pelerynie z pewnością nie jest straszny jesienny podmuch wiatru  Przeistocz się w tajemniczą pannę wprost z morskiej piany. Skryj się w kapturze, wyjdź na brzeg i zwiedzaj piękne przybrzeżne miejscowości. Tych, którzy będą Ci przychylni możesz oczarować a Twoich nieprzyjaciel zaczarować. W końcu posiadasz niespotykane czarodziejskie moce. Ten kostium przeniesie Cię wprost na imprezę o tematyce magii, mitologii lub średniowiecza.