Kostium Pani Jeziora

SKU
W1197
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę nimfy i wraz z innymi rusałkami kuś nieświadomych zagrożenia wędrowców. Oślepiaj swoją bladą, gładką i błyszczącą skórą, a z pewnością nikt nie będzie się w stanie oprzeć Twojemu urokowi

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Wciel się w rolę nimfy i wraz z innymi rusałkami kuś nieświadomych zagrożenia wędrowców. Oślepiaj swoją bladą, gładką i błyszczącą skórą, a z pewnością nikt nie będzie się w stanie oprzeć Twojemu urokowi Jeśli natomiast zechcesz zaczerpnąć inspiracji swojej postaci z czasów Króla Artura stań się ciepłą boginią. Nie spędzasz całych dni tylko przy jeziorze, ale wyruszasz na tajne misje, w których pomagasz rycerzom. W tym stroju poczujesz prawdziwe mityczne moce i będziesz się świetnie bawić na imprezie o tematyce średniowiecza lub postaci z bajek.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!