Kostium Księżniczka Z Bajki

SKU
W1215
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wydaj najpiękniejszy bal rodem z najpopularniejszych bajek. Tytuł królowej piękności należy od teraz do Ciebie. Z pewnością niejednemu księciu szybciej zabije serce na Twój widok.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Wydaj najpiękniejszy bal rodem z najpopularniejszych bajek. Tytuł królowej piękności należy od teraz do Ciebie. Z pewnością niejednemu księciu szybciej zabije serce na Twój widok. Gdy wcielisz się w postać księżniczki z bajki wrota wszystkich zamkowych pałaców staną przed Tobą otworem. Musisz tylko uważać na: zagubione pantofelki, zatrute jabłka, stare wrzeciona, wysokie wieże i fałszywych królewiczów. W tym kostiumie na pewno podbijesz serce nie jednego księcia z bajki i olśnisz wszystkich na balu karnawałowym.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!