Kostium Gejsza Kimono

SKU
W1224
WypożyczWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zabawiaj gości rozmową, tańcem, śpiewem oraz grą na instrumentach w tradycyjnym japońskim kostiumie. Idealne przebranie na imprezę w tematyce narodów świata.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zabawiaj gości rozmową, tańcem, śpiewem oraz grą na instrumentach w tradycyjnym japońskim kostiumie.  Idealne przebranie na imprezę w tematyce narodów świata. Posiadasz niezwykłe umiejętności artystyczne. W końcu aż 6 lat przygotowywano Cię do zostania Gejszą! Swoim zmysłowym tańcem oczaruj najbogatszych mężczyzn w Japonii, a w chwili spokoju zrelaksuj się parząc herbatę według ceremonii starożytnych przodków. Nie każda kobieta może zostać Gejszą, jednak tym strojem podbijesz serca wszystkich uczestników imprezy w stylu azjatyckim.