Kostium Egipska Władczyni

SKU
W1212
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wprowadź na imprezę odrobinę pustynnego słońca i iście królewskie maniery. Naucz wszystkich gości egipskich ruchów w tańcu, a z pewnością sam Faraon będzie z Ciebie dumny

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Wprowadź na imprezę odrobinę pustynnego słońca i iście królewskie maniery. Naucz wszystkich gości egipskich ruchów w tańcu, a z pewnością sam Faraon będzie z Ciebie dumny Rządź Egiptem niczym legendarna Kleopatra lub jej wielka potomkini. Zaurocz samego Juliusza Cezara i spraw by Egipt przyćmił swym blaskiem wielki Rzym. Gdy będziesz w potrzebie nie bój się poprosić nieustraszonych Galów o pomoc. W tym kostiumie poczujesz się jak prawdziwa władczyni starożytnej krainy i przyćmisz wszystkie damy na każdej zabawie karnawałowej.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!