Kostium Dostojna Korsarka

SKU
W1220
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wraz ze zgrają piratów rabuj statki, a sukces świętuj przy dużej beczce rumu. Niech zapach prochu po udanej bitwie morskiej na długo unosi się w powietrzu.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wraz ze zgrają piratów rabuj statki, a sukces świętuj przy dużej beczce rumu. Niech zapach prochu po udanej bitwie morskiej na długo unosi się w powietrzu. Znajdź mapę skarbu i pożegluj na kraniec świata po przeklęte złoto. Uważaj na krakena i hiszpańskie fregaty. Bądź z oceanem za pan brat i uważaj by nie zbudzić gniewu Posejdona. Być może spotkasz Czarną Perłę i samego Jacka Sparrowa i razem odnajdziecie fontannę młodości. W kostiumie Dostojnej Piratki odnajdziesz się na każdej imprezie karnawałowej w tematyce pirackiej.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!