Kostium Artemida

SKU
W1207
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wielka Łowczyni to od teraz Twoje drugie imię. Zostań boginią łowów, zwierząt ,gór oraz lasów. Daj swoim wiernym spokój i dostatek, a z pewnością modłów nie będzie końca

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wielka Łowczyni to od teraz Twoje drugie imię. Zostań boginią łowów, zwierząt ,gór oraz lasów. Daj swoim wiernym spokój i dostatek, a z pewnością modłów nie będzie końca Wieczorami Twoim ulubionym zajęciem jest spędzanie czasu przy greckich jeziorach oraz na zielonych polanach, gdzie oddajesz się swojemu ulubionemu zajęciu - polowaniom na groźne drapieżniki. W tym stroju poczujesz klimat prawdziwie mitologicznej Grecji i będziesz się wyśmienicie bawić na balu w klimacie starożytności.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Artemida
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!