Kostium Amazonka

SKU
W1211
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę jednej z najbardziej odważnych i walecznych kobiet jakie zapisały się na kartach mitologii. Broń swojego terytorium przed mężczyznami, którzy nie dorównują Twojej sile i masie mięśni.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wciel się w rolę jednej z najbardziej odważnych i walecznych kobiet jakie zapisały się na kartach mitologii. Broń swojego terytorium przed mężczyznami,  którzy nie dorównują Twojej sile i masie mięśni. W tym kostiumie staniesz się dzika i nieokiełznana jak rwąca Amazonka. Jako legendarna potomkini boga wojny Aresa nie będziesz miała sobie równych w walce oszczepem, włócznią i łukiem. Wraz ze swymi siostrami, towarzyszkami broni skutecznie obronisz waszego terytorium. Kostium amazonki sprawi, że każda zabawa karnawałowa stanie się wyjątkowa.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!