Kostium Wilk

SKU
W1228
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wciel się w postać wilka znanego ze starej rosyjskiej bajki, który za wszelką cenę próbuje złapać Zająca. Unikaj niebezpieczeństw, a z pewnością tym razem to Ty wyjdziesz cało z opresji.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wciel się w postać wilka znanego ze starej rosyjskiej bajki, który za wszelką cenę próbuje złapać Zająca. Unikaj niebezpieczeństw, a z pewnością tym razem to Ty wyjdziesz cało z opresji. Nie daj się wyprowadzić z równowagi Zającowi, który zgasił Twojego papierosa podlewając kwiatki na balkonie. Przeżyjcie razem niesamowite przygody, podczas których niejednokrotnie będzie można usłyszeć "Nu, Zajec! Nu pagadi!", a poza planem filmowym pójdźcie razem na chłodne piwko, które odgoni Twoje złe nastawienie. Kostium ten nada się na bale o tematyce bajkowej i przedstawienia.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!