Kostium Wampir Srebrny

SKU
W1264
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wciel się w srebrną odsłonę klasycznego czerwonego stroju wampira. Kuś wdziękiem i elegancją, a z pewnością żadna z potencjalnych ofiar nie będzie się spodziewać, że starci dla Ciebie głowę, a nawet życie

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wciel się w srebrną odsłonę klasycznego czerwonego stroju wampira. Kuś wdziękiem i elegancją, a z pewnością żadna z potencjalnych ofiar nie będzie się spodziewać, że starci dla Ciebie głowę, a nawet życie  Twe ostre kły będą siać postrach wśród wszystkich imprezowiczów. Pamiętaj jednak aby uważać na nieustraszonych pogromców wampirów. Mogą spróbować wygnać Cię z tego świata przy pomocy czosnku i wody święconej. Strój ten pozwoli Ci się wczuć w rolę tego miłośnika krwi na imprezie halloweenowej.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!